Ekskluzywne namioty eventowe | Namioty sferyczne Projektowanie-Produkcja-Budowa

Nasze hale kuliste mają niezwykłą cechę – działają jak magnes, wciągając ludzi do swojego wnętrza.

Dodatkowo są one atrakcyjnym pod względem wizualnym rozwiązaniem architektonicznym, pozostawiając projektantom szerokie pole do popisu.
Plandeki stosowane do pokrycia namiotów sferycznych produkowane są z najwyższej jakości materiałów renomowanych europejskich producentów. Wszystkie membrany posiadają certyfikaty potwierdzające jakość ich wykonania zgodną z polskimi i europejskimi normami, anty grzybkowe oraz atesty trudno palności (m.in. M2 oraz B2).

Tkaniny są bardzo trwałe, wykonane z materiałów poliestrowych, które są łatwe do czyszczenia i odporne na zarysowania. Plandeki mogą być całe białe lub w dowolnym wybranym kolorze z palety RAL.

Zalety :

  • Niestandardowy, sferyczny kształt, z daleka zwracający na siebie uwagę.
  • Efektywne i efektowne wykorzystanie przestrzeni.
  • Możliwość zastosowania przez cały rok dzięki trójwarstwowej membranie PVC pokrywającej namiot
  • oraz klimatyzacji i ogrzewaniu.
  • Stalowa konstrukcja umożliwiająca montaż oświetlenia, efektów świetlnych i nagłośnienia w różnych konfiguracjach

Plandeki i wszystkie elementy struktury mogą być w kolorach z palety RAL.

Nasza długa lista Klientów i różnorodność zrealizowanych projektów, świadczą o naszym profesjonalnym i kreatywnym podejściu do każdego zlecenia

Elastyczność namiotów sferycznych i różnorodność wyposażenia opcjonalnego pozwolą na dostosowanie zadaszenia zarówno do indywidualnych potrzeb klienta jak i rodzaju planowanego eventu, niezależnie od tego czy będzie to premiera produktu, ekskluzywna wystawa czy impreza integracyjna. GEODOMAS to komunikacja wizualna na najwyższym poziomie.