Treehouse Village | 7m2 ⌀3m Crystal Dome for Wild Nature

godomas_glamping_tree_CRYSTAL1

Niemal każdy na pewnym etapie swojego dzieciństwa marzył o domku na drzewie. Potem fantazje kierowały się w stronę noclegów w namiocie i egzotycznych wypraw z hamakiem – najprostszym mobilnym „łóżku”.

Domki na drzewie o których marzyliśmy w dzieciństwie ! Glampingowy namiot sferyczny

godomas_glamping_tree_CRYSTAL5
godomas_glamping_tree_CRYSTAL2
godomas_glamping_tree_CRYSTAL9

Nasze luksusowe CRYSTAL TREE namioty zapewniają prawdziwy komfort i nadają w pełni nowy wymiar twojemu urlopowi. Ten rodzaj zakwaterowania jest zgodny z najnowszymi europejskimi trendami i coraz większą popularnością luksusowego kempingowania, tzw. glampingu. Luksusowe CRYSTAL TREE namioty posiadają sferyczny wygląd oraz spełniają wymagania nowoczesnego gościa, zapewniając luksusowe zakwaterowanie w przyrodzie. CRYSTAL TREE namioty posiadają podłączenie do prądu i przestrzeń sanitarną, CRYSTAL TREE namiot ma własny węzeł sanitarny.

CRYSTAL Kulisty domek posiada również okienka, na które zakłada się moskitierę dla ochrony przed niepożądanymi, małymi gośćmi.

Podłoga została zbudowana z wytrzymalych materjalow, i izolacje przed chlodem, cieplem i przed wilgocią.

godomas_glamping_tree_CRYSTAL13
godomas_glamping_tree_CRYSTAL4

Przy wyborze drzewa należy kierować się właściwym kształtem pnia i korony. Wybrane drzewo powinno być zdrowe. Jest to istotne dla zapewnienia solidnego, mocnego oparcia dla domku na drzewie. Do posadowienia domku na drzewie najlepiej nadają się: brzoza, dąb, klon i duże jodły. Dobrą podporę dla domku stanowić będzie drzewo o mocnym, solidnym pniu, grubych gałęziach i głębokich korzeniach. Drzewo nie powinno wykazywać żadnych oznak choroby lub pasożytów, co mogłoby mieć wpływ na osłabienie konstrukcji domku. W razie wątpliwości, czy wybrane drzewo nadaje się do tego celu, dobrze jest zasięgnąć porady specjalisty. Dysponuje on wiedzą na temat ochrony drzew, ich leczenia i usuwania pasożytów. Z pewnością pomoże wybrać właściwe drzewo, na którym można zawiesic CRYSTAL domek !

godomas_glamping_tree_CRYSTAL11

Mogą być one kompletnie wyposażone w meble, sprzęt AGD, łazienkę i stanowią znakomitą alternatywę dla typowych budynków.

godomas_glamping_tree_CRYSTAL12

Oprócz naturalnego piękna kopuły mają również wiele zalet strukturalnych. Kopuły geodezyjne mają zastosowanie w różnych warunkach klimatycznych i okazały się być najbardziej wydajną i energooszczędną konstrukcją zapewniającą mobilne schronienie dla ludzi, jakie kiedykolwiek stworzono.

Zakres temperatury kopuły – od 30 ° C do + 80 ° C

WŁAŚCIWOŚCI TERMICZNE: Współczynnik odbicia: 95%, Przewodność cieplna: λ = 0,030 W / (mK)

Nasz zespól specjalistów chętnie odpowie na każde Państwa pytanie. Skontaktuj się z nami. Skontaktujemy się niezwłocznie.

    ViberWhatsUpTelegram


    *Obowiązkowe pola

    shadow

    COCOON TREE VILLAGE | CORSICA

    shadow