Domek na drzewie CRYSTAL dla dzikiej przyrody | Namiot sferyczny

Niemal każdy na pewnym etapie swojego dzieciństwa marzył o domku na drzewie. Potem fantazje kierowały się w stronę noclegów w namiocie i egzotycznych wypraw z hamakiem – najprostszym mobilnym „łóżku”.
Domki na drzewie o których marzyliśmy w dzieciństwie! Namiot sferyczny

CRYSTAL Kulisty domek posiada również okienka, na które zakłada się moskitierę dla ochrony przed niepożądanymi, małymi gośćmi. Podłoga została zbudowana z cienkiego drewna, które zabezpieczono przed wilgocią. Ułożony na niej materac swobodnie mieści dwie dorosłe osoby.

Przy wyborze drzewa należy kierować się właściwym kształtem pnia i korony. Wybrane drzewo powinno być zdrowe. Jest to istotne dla zapewnienia solidnego, mocnego oparcia dla domku na drzewie. Do posadowienia domku na drzewie najlepiej nadają się: brzoza, dąb, klon i duże jodły. Dobrą podporę dla domku stanowić będzie drzewo o mocnym, solidnym pniu, grubych gałęziach i głębokich korzeniach. Drzewo nie powinno wykazywać żadnych oznak choroby lub pasożytów, co mogłoby mieć wpływ na osłabienie konstrukcji domku. W razie wątpliwości, czy wybrane drzewo nadaje się do tego celu, dobrze jest zasięgnąć porady specjalisty. Dysponuje on wiedzą na temat ochrony drzew, ich leczenia i usuwania pasożytów. Z pewnością pomoże wybrać właściwe drzewo, na którym można zawiesic CRYSTAL domek !

Domek na drzewie można zawiesić na kilka sposobów. Bez względu na wybrany sposób, należy pamiętać, że drzewo będzie się kołysać na wietrze z boku na bok. Należy więc upewnić się, że ruchy te nie będą przyczyniały się do uszkodzenia domku. Do wyboru jest kilka sposobów zawieszenia domku na drzewie.

Przed przystąpieniem do budowania domku na drzewie należy najpierw ustalić sposób, w jaki można będzie się do niego dostać. Na względzie trzeba mieć przede wszystkim bezpieczeństwo dzieci! Elementy umożliwiające wspinanie się do domku na drzewie muszą być wykonane solidnie i gwarantować bezpieczeństwo.

shadow

ViberWhatsUpTelegram


*Obowiązkowe pola

Nasz zespól specjalistów chętnie odpowie na każde Państwa pytanie. Skontaktuj się z nami. Skontaktujemy się niezwłocznie.

shadow

shadow