Projekty Inwestycyjne kopuła Geodezyjna | Nowoczesne Budynki Sferyczne

GEODOMAS specjalizuje się w opracowywaniu profesjonalnych projektów konstrukcji budynków inżynierskich o różnej skali, funkcji oraz technologii; konstrukcje aluminiowe, stalowe, drewniane itp., a także w ekspertyzach budowlanych i projektach budowlanych, zgodnych zobowiązującym Prawem Budowlanym oraz normami Eurokod. Wszystkie projekty weryfikowane są przez projektantów sprawdzających. Stosujemy sprawdzone rozwiązania, jednocześnie zapoznając inwestorów z nowymi trendami dzisiejszego rynku.

Produkcja GEODOMAS dała podstawy do wprowadzenia nowoczesnej i precyzyjnej technologii wytwarzania struktur. Dzięki intensywnemu rozwojowi, w ciągu ostatnich lat jesteśmy gotowi na wykonanie najbardziej kreatywnych i innowacyjnych projektów zgodnych z najnowszymi, światowymi trendami.

shadow

Świadczymy usługi z zakresu projektowania budynków : gospodarczych, inwentarskich, usługowych, użyteczności publicznej, przemysłowych (hale, magazyny) oraz projektowania wnętrz

shadow

Nie chcesz inwestować w budowę i zakup lodowiska? Interesuje Cię jedynie sezonowe wypożyczenie? Proponujemy wynajem lodowiska mobilnego! Jest to proste i korzystne cenowo rozwiązanie polecane zarówno klientom indywidualnym, jak i instytucjom i organizacjom.

shadow

A fabulous beauty resort surrounded by nature. Everyone is waiting for a neat and peaceful rest.

shadow

Aktywator Merkaba jest precyzyjnym instrumentem energetycznym. Pole, które Aktywator generuje, wchodzi w rezonans z żywym polem Mer Ka Ba, harmonizuje je i pobudza do aktywności. Pobudzone pole Mer Ka Ba prowadzi do potężnych zmian w rozwoju osobistym na wszystkich poziomach

shadow

South Iceland has a diverse and spectacular natural environment with great attraction that is easy to access and experience all year round. Professional authoring solution for your 360° VR interactive Experiences. VR for Architecture, Engineering, and Construction.

shadow

ViberWhatsUpTelegram


*Obowiązkowe pola

Nasz zespól specjalistów chętnie odpowie na każde Państwa pytanie. Skontaktuj się z nami. Skontaktujemy się niezwłocznie.

shadow

Namioty Kuliste Sferyczne

Konstrukcje całoroczne