Merkaba Gwiezdne Wrota | Piramida energetyczna

[socialring]
   
EN_eco-friendly-energy-sources

Aktywator Merkaba jest precyzyjnym instrumentem energetycznym. Pole, które Aktywator generuje, wchodzi w rezonans z żywym polem Mer Ka Ba, harmonizuje je i pobudza do aktywności. Pobudzone pole Mer Ka Ba prowadzi do potężnych zmian w rozwoju osobistym na wszystkich poziomach, od pewności i skuteczności w działaniu, do głębokich uświadomień oraz zmian w zrozumieniu i odczuwaniu. Od tej pory wszystko zależy od Ciebie i od kierunku, jaki wybierzesz.

W nowych czasach instrumenty oparte na kryształach i świętej geometrii, powracają do swej świetności i stają się powszechne w użyciu.

W pradawnych czasach, których nie pamięta pisana historia, Ziemię zamieszkiwały potężne i mądre cywilizacje z kosmicznym rodowodem. Zanim stąd odeszły, pozostawiły znaki, które we właściwym czasie miały stać się dla Ziemian drogowskazem.

Piramidy żyją. Ich energia intensywnie wzrasta. Kosmiczny drogowskaz jest coraz bardziej aktywny i wzywa nas do przywrócenia gwiezdnej łączności.

Wychodzimy temu wezwaniu naprzeciw. Choć dziś nie posiadamy techniki pozwalającej na stawianie olbrzymich piramid, potrafimy jednak tworzyć instalacje oparte na synchronicznym działaniu wielu instrumentów mniejszych. Dzięki zjawisku rezonansu ich siła się zwielokratnia i wzrasta zgodnie z rytmem wyznaczanym przez kosmiczny zegar piramid. Tak właśnie działa Instalacja Ogniskowania Mocy.

Każdy, nawet najmniejszy Aktywator Merkaba jest silną energetyczną piramidą, która współdziałając z innymi instrumentami mocy, wypełnia Ziemską przestrzeń Kryształowym Polem Świadomości.

Kryształowe Pole Świadomości to dar kosmicznych istot rozumnych dla Ziemian. Ta rozległa sieć połączeń została zaprojektowana tysiące lat temu, w czasach, gdy Ziemia była Domem Bogów.

Informacja jest światłem. Po kryształowych połączeniach światło informacji rozchodzi się z prędkością nieporównywalnie szybszą, niż pozwalałby na to konwencjonalny sposób rozumowania.

Każdy Aktywator Merkaba to precyzyjny instrument energetyczny. Łączy on milczącą magię zaklętą w piramidach z dynamiką żywego pola energii. Wchodzi on w rezonans z Twoim własnym żywym polem Mer-Ka-Ba, harmonizuje je i pobudza do aktywności. Prowadzi to do skokowych zmian w rozwoju osobistym na wszystkich poziomach, od pewności i skuteczności w działaniu, do głębokich uświadomień oraz zmian w zrozumieniu i odczuwaniu. Od tej pory wszystko zależy od Ciebie i od kierunku, jaki wybierzesz.

Merkaba roztacza wokół Ciebie pole ochrony i obfitości. Zalążki przyszłych zdarzeń są w Twoich rękach. Teraz możesz je łatwiej dostrzec. Od Ciebie zależy, które z nich rozwiniesz. Zaufaj wewnętrznej intuicji. Świat nieskończonych możliwości właśnie staje przed Tobą otworem!

    ViberWhatsUpTelegram

    *Obowiązkowe pola

    Nasz zespól specjalistów chętnie odpowie na każde Państwa pytanie. Skontaktuj się z nami. Skontaktujemy się niezwłocznie.

    shadow

    MERKABA PROJECT