Ø6-Ø7-Ø30m Kopuły Wolierowe | Ośrodek Rehabilitacji Ptaków Dzikich w Bukwałdzie

20150728_192356_007
Even with the little weight of the mobile construction the float was perfectly stable. The floats are one welded unit containing the load bearing frame made up of Aluminium G-sections reaching all the way round as well as the actual floats.
Domes_Wild_Birds_26
FUNDACJA ALBATROS : Zajmujemy się leczeniem i ochroną dzikich zwierząt poprzez wspieranie ośrodków rehabilitacji i edukację ekologiczną.


W ośrodku 2016-2018 powstały woliery dla Sów Ø6m średnica, Kruków Ø7m średnica W 2019 roku dla bocianów o wymiarach : Ø30 metrów długa, 10 metrów wysoka i 10 metrów szeroka. Ta woliera jest podzielona na 3 sektory. W pierwszym są bociany i żurawie, w drugim jest długo wyczekiwany basen do rehabilitacji łabędzi, a w trzecim będą klatki dla mniejszych ptaków.


Puszczyki (Strix aluco) w Ptasiej Akademii w Bukwałdzie

"Miłość, która jednoczy i łączy wszystkie żywe stworzenia, to najlepszy ze wszystkich drogowskazów, choć objawia się często w nieoczekiwany sposób…" rzekła Tanana w Mój Brat Niedźwiedź…
Wszystkim zakochanym i nie zakochanym przy okazji Walentynek dużo miłości życzą nasze zakochane Puszczyki i inni mieszkańcy Ptasiej Akademii 😉

Siedziba fundacji znajduje się w Bukwałdzie. To tutaj, do naszego Ośrodka Rehabilitacji Ptaków Dzikich trafiają ranne i chore ptaki, które leczymy. Te, które ze względu na swój stan zdrowia, nie mogą wrócić na wolność, zostają mieszkańcami Ptasiej Akademii, w której odbywają się zajęcia edukacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością.

Jesteśmy grupą pasjonatów i idealistów, która przy wsparciu wielu życzliwych osób i organizacji, poświęca swój czas na leczenie i ratowanie dzikich ptaków. Wraz z latami doświadczania ukształtowały się główne kierunki rozwoju naszej działalności, które skupiły się na trzech zasadniczych celach – leczeniu dzikich ptaków i rozwijaniu ośrodków rehabilitacji dzikich zwierząt, edukacji ekologicznej i organizacji wolontariatu przyrodniczego, w tym organizacji interwencji w ratowaniu rannych ptaków. Na poniższych stronach znajdziecie dokładny opis tych inicjatyw i wszelkie kwestie związane z ich realizacją.

www.falbatros.pl
https://www.facebook.com/fundacjaalbatros/

Nietypowe rozwiązania

Agrokultura i Gospodarstwo